Yükleniyor...
Gümüşpınar Mh. Sakız Ağacı Cd. Armut Sk. No:3/3
Soğanlık / Kartal / İSTANBUL
+902163770175

Turlife Turizm

Yolculuklara Anlam Katıyoruz

2012 yılından bu yana Türkiye'nin önde gelen taşımacılık şirketlerinden biri olarak faaliyet gösteren Turlife Turizm, güçlü bir geçmiş ve yenilikçi bir bakış açısıyla sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Geniş hizmet yelpazesi ve müşteri odaklı yaklaşımı ile Turlife Turizm, taşıma ihtiyaçlarınıza kaliteli ve güvenilir çözümler sunar.

Her müşteri segmentine uygun özel taşıma hizmetleriyle, Turlife Turizm fabrikalardan şirketlere, devlet okullarından özel okullara kadar geniş bir müşteri kitlesine hitap eder. Şirketimiz, İstanbul'un dinamik yapısına uygun bir şekilde profesyonel ve güvenilir şoför kadrosuyla, modern ve bakımlı araçlarıyla hizmet sunmaktadır.

Vizyonumuz ve MisyonumuzVİZYONUMUZ

Turlife Turizm olarak, sektördeki liderliğimizi sürdürerek müşterilerimize yüksek standartlarda taşıma hizmetleri sunmak ve sürekli olarak kendimizi geliştirmek.


MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin taşıma deneyimini özel kılmak, güvenilirlik, konfor ve profesyonellikle sektörde fark yaratmak, çevresel etkiyi en aza indirerek sürdürülebilir bir ulaşım sağlamak ve çalışanlarımızın sürekli gelişimine katkıda bulunarak bir ekip oluşturmak.

2012

Yılından Bugüne

120

Servis Aracı Filosu

210

Profesyonel Personel

45

VİP Hizmet Aracı Filosu

// Turlife Turizm //

Yönetim Kurulumuz

Adı Soyadı
Yönetici
Adı Soyadı
İnsan Kaynakları
Adı Soyadı
Satış ve Pazarlama
Adı Soyadı
Muhasebe